6.7.2014

Ivo a Honzo, moc Vám za oba kluky dekuju! Opět jsou plní dojmů,zážitků a vtipu :-) Skoro jim závidím :-)

Přeji Vám krásné prázdniny a příští rok se těšíme!

sms od Magdy H. (maminka Viktora a Marka)

 

13.6.2014

Dobrý den,

chtěla bych touto cestu pochválit slečnu Gábinu Urbánkovou, která v tomto školním roce vedla kroužek Malý zoolog v ZŠ V. Rady.

Všechny lekce měla skvěle připravené - děti měly možnost setkat se naživo s velkým počtem zvířat, dokáže děti zaujmout a byly

z kroužku doslova nadšené. Skutečně se člověk málokdy setká s takto nadšeným přístupem a poctivě odvedenou prací.

V tomto kontextu mě samozřejmě mrzí, že slečna Urbánková odjíždí (což jí na druhou stranu moc přeju)a příští rok kroužek nepovede.

Doufám, že Malý zoolog bude přesto v příštím roce fungovat a že se podaří sehnat náhradu.

Přeji Vám krásné léto.

I. O. (maminka z ČB)

 

5.12.2013

A ještě něco bych Vám ráda sdělila: děti jsou s angličtinou velice spokojené a strašně si Vás chválí!

Velký dík za to, že se dětem věnujete, že je angličtina baví a velmi se na hodiny s Vámi těší!

Z emailu maminky I.Z., Rousínov


20.2.2013

Ahoj teto a strejdo,

chtěla bych poděkovat za úžasný pobyt na horách. Byly to jarní prázdniny plné prima zážitků, kde jsme se dozvěděli   mnoho zajímavých informací nejen o Jižním pólu, ale zdokonalila jsem se také v lyžování a nezapomenutelné bylo i blbnutí na sněhu, slalom, výroba tučňáků, legrace a tak všechno kolem... Poznala jsem i další nové kamarády a vůbec  mi nevadilo, že jsem celý týden neviděla počítač.  

Vím, že je asi brzy, ale už si přeji letní prázdniny a další tábor s vámi, protože tolik nápadů na využití volného času jsem ještě nezažila :-)

Děkuji,

Aďa S.

 

15.2.2013

Chteli bychom moc podekovat za akci "Cerinek 2013", ktera zustane pro nase dite nezapomenutelnym zazitkem na hodne dlouho. Krasne prostredi, uzasny pristup vsech instruktoru a vyborny program, to jsou hlavni priciny toho, ze nase dite, ac bylo poprve samo na delsi dobu bez rodicu, prijelo naprosto nadsene a po celou dobu pobytu na Cerinku jsme u nej nezaznamenali sebemensi naznak smutku ci litosti. A co se tyka sportovni stranky, to je skutecna parada. Dite na lyzich teprve zacinalo a pred pobytem na Cerinku ho lyzovani ani nejak netahlo. Po par dnech s vami se ze syna stal zapaleny lyzar, ktery bez problemu sjizdi cervenou sjezdovku a za to bych vam vsem chtel velice podekovat. Rozhodne vsem rodicum s klidnym svedomim mohu doporucit akce vaseho sdruzeni a my uz se tesime na dalsi akci.

 Masatovi, Dacice


Kurzy vaření pro děti z domovů - 15.2.2013

Dne 14. února 2013 vyšel v regionální příloze Mladé fronty DNES článek o charitativní akci "Valentýnské vaření" v Dětském domově Boršov nad Vltavou uspořádané občanským sdružením ACTIVE time. Jednalo se o první akci z projektu "Kurzy vaření pro děti z dětských domovů", který plánujeme rozšířit i mimo region jižní Čechy a jižní Morava a jehož smyslem je podhalit dětem tajemství evropské a světové kuchyně a současně rozvíjet jejich dovednosti připravovat také  netradiční jídla a naučit se něco nového. O této akci také proběhla ve stejný den reportáž v hlavním zpravodajství ČT 1 (http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/213411000100213/obsah/244438-do-detskych-domovu-se-vydavaji-profesionalni-kuchari/) a v regionálních zprávách Jihočeské televize (http://www.youtube.com/watch?v=rKPrHPIWsdg)

srpen 2012

Chtěla bych Vám všem moc poděkovat za aktivní využití jarních prázdnin našich dcer. Obě přijely maximálně spokojené, plné nových zážítků a nadšené z pobytu na horách. Protože se holkám moc líbilo i loni na letním táboře, proto bych je chtěla znovu přihlásit na letošní taneční tábor.

                                                                     Bohdana Sajvaldová (maminka), Brno

 

srpen 2012

Děkujeme za skvělý lyžařský pobyt v Javorníkách. O lyžování i dalších aktivitách mluvili Eliška i Honzík ještě dlouho po návratu s takovým nadšením, že jsem skoro začal žárlit. Jak to děláte, že vás moje děti tak milují? Představte si, že mě děti přinutily, abych oprášil 30 let staré lyže a lyžoval s nimi. Je prima, že se teď už na svahu ani na vleku nebojí, parádně přenášejí váhu a řežou obloučky.

Když jsem Vám děti na začátku „lyžáku“ předával, měl jsem trochu obavu, abych pro ně třetí den zase nemusel přijet. Na lyžích začínaly, a v zimě je to přece jen náročnější, než když byli loni s vámi na letním táboře. Ale zvládli jste to na výbornou. Bylo cítit, že v chatě panuje rodinná atmosféra, že si děti zvykly na režim i na to, že si s vámi na svahu mákly. A hlavně se nikdy nenudily. Hodně oceňuji, že jste se postarali i o jejich speciální potřeby jako jsou například léky, které Eliška musí pravidelně brát nebo o Honzíkovo pomalejší tempo a menší samostatnost.

Děti se už těší na příští zimu, že půjdou do „lepšího“ družstva a na velký svah. Rezervujte nám prosím zase dvě místa. Mezitím samozřejmě počítáme s červencovým pobytovým táborem.

Hodně zdaru a pevné nervy s našimi raubíři!          Vít Heinz (tatínek), Brno

 

únor 2012

Agenturu ACTIVE TIME můžu jen chválit a ostatním s klidným svědomím doporučit. Prostřední dcera už byla na letním docházkovém i pobytovém táboře a s nejstarší dcerou i na zimním pobytu a vše na velkou jedničku. Prostřední dcera se naučila lyžovat a nejstarší se zdokonalila v technice :-) Dcery jsou ve věku 6 a 14 let a obě byly spokojené. Letos se opět zůčastní jak docházkového, tak i pobytového tábora a už se moc těší a já také vím, že budou v těch nejlepších rukou :-)

                                                                         Maminka Ivana (ze stránek Facebook)

Motto: "Naším cílem jsou spokojené děti a jejich rodiče."