Zájmový spolek ACTIVE time je tady, aby převzalo zodpovědnost za Vaše děti v jejich volném čase, zpravidla v  době prázdnin, v čase kdy musíte být v práci. Činnost spolku se řídí filozofií 10 PRINCIPŮ.

 

Spolek ACTIVE time spolupracuje pouze s kvalifikovanými lektory, jejichž bezúhonnost a odbornost jsou prověřovány a nadále rozvíjeny. Lektoři se dětem věnují na osvědčených a prověřených tábořištích či jiných destinacích. V době prázdnin jsou Vaše děti pod dozorem dospělých, které kromě prověření kvalifikace, kompetencí a bezúhonnosti, spolek také průběžně školí, aby mohli svou práci vykonávat zodpovědně, profesionálně, s co největším nasazením a v souladu s moderními trendy v práci s dětmi.

V případě akcí mimo školy, o víkendech nebo v době prázdnin najdete přehled v sekcích Letní pobyty, Zimní pobyty, případně Ostatní aktivity


Zájmový spolek ACTIVE time má sjednáno pro případ vzniku škody zapříčiněné chybou ze strany subjektu, tj. zájmového spolku, 'Pojištění odpovědnosti' . V průběhu aktivit plně zodpovídáme za Vaše děti a jejich bezpečnost. Vemte, prosím, na vědomí, že pojištění se vztahuje pouze na zranění, které vznikne v případě, kdy byla porušena bezpečnost dítěte v průběhu aktivity. Pokud se Vaše dítě zraní v aktivitě běžným způsobem
, kdy nevznikla chyba na straně zájmového spolku, doporučujeme, aby děti měly pro tyto případy uzavřené vlastní úrazové pojištění. Děkujeme za pochopení!

Chceme, aby se děti učily svůj čas trávit aktivním a smysluplným způsobem, čemuž je podřízena naše filozofie 10 PRINCIPŮ . Filozofie ACTIVE time také umožňuje, aby si každé dítě našlo nějakou aktivitu, která ho baví a dále se v ní mohlo rozvíjet. Uvědomujeme si také, že kvalitní trávení času ve skupině dětí s podobnými zájmy, je nejlepší prevencí před negativními vlivy, se kterými se děti mohou setkat v nástrahách velkoměsta. Umožněme společně dětem se rozhodnout najít to, co je baví a prožívat radostné chvíle s ostatními!Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Motto: "Naším cílem jsou spokojené děti a jejich rodiče."