Přehled akcí - rok 2018

V této části galerie najdete fotografie ze zimního pobytu Zadov, který se uskutečnil o jarních prázdninách 2018,  z kurzů Vaření v DD  a také z letního tábora v Nuzicích.

 

Přehled akcí - rok 2017

V této části galerie najdete fotografie ze zimního pobytu Zadov, který se uskutečnil o jarních prázdninách 2017,  z kurzů Vaření v DD  a samozřejmě z letního tábora v Nuzicích.

Přejít na stránku

Přehled akcí - rok 2016

V této části galerie najdete fotografie ze zimních lyžařských pobytů Zadov a Bílá, které se uskutečnily o jarních prázdninách 2016, z vodáckém akce na horním toku Moravy, z charitativní akce Vaření v DD a Master Šéf 2016 v Zaječí a samozřejmě z táborů v Lulči a horolezeckého na Blatinách.

Přejít na stránku

 

Přehled akcí - rok 2015

V této části galerie najdete fotografie ze zimních lyžařských pobytů Zadov a Bílá, které se uskutečnily o jarních prázdninách 2015, z kurzů vaření v DD Boršov a Brno, Májového splavení řeky Dyje, letních pobytových táborů konané na jižní Moravě i v jižních Čechách, z klání MASTER ŠÉF 2015 v Zaječí a vánočních vaření v DD Volyně a Boršov nad Vltavou.

Přejít na stránku


Přehled akcí - rok 2014

V této části galerie najdete fotografie a videa ze zimních lyžařských pobytů Nové Hutě a Kohútka, které se uskutečnily o jarních prázdninách 2014, z kurzů vaření v DD Písek a Brno, zakončených kláním MASTER ŠÉF v Boršově nad Vltavou, ze školy v přírodě v Loutí u Nové Bechyně a letních táborů horolezeckého na Blatinách, docházkového v Lulči a tanečních a pobytových v Nuzicích a v Lulči. Na podzim jsme opět spustili kurzy vaření pro děti z dětských domový. Koncem září se uskutečnil víkendový kurz vaření v Nuzicích, poté podzimní kurz vaření v Boršově a v prosinci dvě vánoční vaření v Boršově a Brně.

Přejít na stránku

 

Přehled akcí - rok 2013

V této části galerie najdete fotografie a videa ze zimních lyžařských pobytů Čeřínek na Vysočině a Bílá v Beskydech, které se uskutečnily o jarních prázdninách 2013, z charitativní akce Valentýnské vaření v dětském domově Boršov nad Vltavou a v Písku, jarního cyklovýletu v Brně, benefiční akce ve Strakonicích, školy v přírodě v Radvanicích, kurzů vaření v Boršově a Brně a soutěžního klání MASTER ŠÉF v DD Boršov, letních táborů (horolezecký, taneční, pobytový a docházkový) a postupně i z dalších akcí, které pro Vás připravujeme.

Přejít na stránku


Přehled akcí - rok 2012

V této části galerie najdete fotografie a videa ze zimního lyžařského pobytu v Javorníkách konaného o jarních prázdninách 2012, dále ze školy v přírodě v dubnu 2012 v Blatné u Strakonic a dále z letního tábora v chatkách v obci Ostružno u Jičína, z letního docházkového, ze stanového tábora v Lulči a z letního tanečního tábora v Lulči, které se uskutečnily v době hlavních prázdnin 2012.

Přejít na stránkuPřehled akcí - rok 2011

V této části galerie najdete fotografie a videa z letního docházkového a stanového tábora v Lulči a letního tanečního tábora v Lulči, které se konaly v době hlavních prázdnin roku 2011.

Přejít na stránku

 

 

 

Motto: "Naším cílem jsou spokojené děti a jejich rodiče."